Dziedzictwo Kulinarne – Dolny Śląsk

5 wrz 2016

Dnia 20 sierpnia 2016 roku oficjalnie w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu podczas Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” został wręczony nam certyfikat „Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska”.

Jest nam niezwykle miło dołączyć do grona wytwórców, którzy swoją produkcje oraz tożsamość opierają na terenach Dolnego Śląsku. Filarem członkostwa poza pochodzeniem jest troska o środowisko naturalne, wspieranie kulinarnego dziedzictwa regionu oraz podkreślanie swojego dolnośląskiego rodowodu. Dodatkową rolą członkostwa jest własna produkcja w regionie oraz poszerzanie wiedzy klienta odnośnie wyprodukowanych produktów. Wszystkie te filary idealnie wpasowują się w naszą ideologie „ZdrowieSmakuje.pl – miody z Sobótki”. Z wielką przyjemnością będziemy się posługiwać otrzymanym certyfikatem oraz poszerzać wiedzę wszystkich zainteresowanych tematem miodu. Nasza działalność to nie tylko sprzedaż produktów pszczelich – to także pochylenie się nad tematem pszczół i całego otoczenia, który w ostatnich latach przeżywa głęboki kryzys. Dotyczy on nie tylko umieralności pracowitych owadów, ale również zaufania do pszczelarzy nadszarpniętego licznymi oszustwami oraz produktami „miodopodobnymi” zalegających znaczną część półek sklepowych.

dolny śląsk

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszymi kącika wiedzy „O miodzie”, całą sekcją z artykułami oraz oczywiście naszym sklepem. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania zarówno te mailowe, przez nasz fanpage oraz pod numerami telefonów (zakładka „O nas”). Pozostajemy do Państwa dyspozycji nie tylko w dziedzinie zakupów, ale także dzielimy się naszą wiedzą w temacie pszczół, produktów pszczelich oraz ich zdrowotnych właściwości.