Pasieka Akacjowa
Ule typu dadant starszego typu. Budowane na 12 ramek gniazdowych i tyle samo w nadatawce. Zostały przerobione na otwarte gniazda i zaopatrzone w powałkę. W dobrych latach dają 15-20 kg miodu akacjowego z 1 ula. W pobliżu pasieki rosną rozległe łany nostrzyka.
Pasieka z duszą
Ule starego typu zostały zmodernizowane i przystosowane do potrzeb nowoczesnej gospodarki pasiecznej. Gniazda są otwarte, ule zaopatrzone w powałkę z otworami do dokarmiania i przeprowadzania zabiegów leczniczych. Daszki zaopatrzone w zawiasy i ograniczniki co znacznie ułatwia obsługę. Wszystkie ule zostały pokryte blachą aluminiową poprawiającą termikę gniazda.
Pasieka Wojnarówka
Ule dadanta drewniane ocieplane słomą. Dennica wysoka zaopatrzona w dennicowy poławiacz pyłku. W skład pasieki wchodzą ule styropianowe, zakupione w drodze eksperymentu. Od kilku lat prowadzone są obserwacje nad zachowaniem się pszczoły w ulu drewnianym i styropianowym. Otoczenie pasieki obfituje w wierzby i rzepaki. Z tej pasieki pozyskuje się rekordowe zbiory miodu rzepakowego.
Pasieka kolorowa
Ule drewniane zbudowane z litego drewna lipowego. Grubość ścianek zapewnia dobrą termikę gniazda, a prostota budowy – łatwą i szybką rozbudowę ula i wygodną obsługę. Ule te sprawdziły się podczas zimowli. Spełniają one wszelkie wymogi produkcji ekologicznej. Dodatkowym walorem jest ich estetyka. Odejmowana dennica sprzyja przeprowadzaniu zabiegów higienicznych. Modularna budowa i brak „udziwnień” konstrukcyjnych ułatwia transport i zbiór miodu.